Jul 07 2010

מתהווה

Published by at 11:04 under רות בודקת

כבת זקונים לשני אחים ואחות גדולים, אשר זכתה לצפות בכל אחד מהם עובר את גיל ההתבגרות בדרכו שלו, הכנתי את עצמי כבר מגיל עשר לעובדה שעוד רגע יתחילו להתנחל על פני עשרות פצעונים קטנים. אני חושבת שבזמנו אפילו חיכיתי וציפיתי לרגע שבו יופיע חצ'קון על פני שיסמן אותי כמתבגרת בת קיימא.

כשהראשון הופיע הלכתי לבית המרחקת לקנות לעצמי את אחת מהמשחות הפופולאריות שהיו אי שם בשנות התשעים ומרחתי אותו בערב במרץ על החצ'קון הסורר. כמובן שברגע שגיליתי שלמרוח משחות מסריחות וללכת לישון איתן זה תחביב נחמד אבל לא בשבילי ושבכלל לפוצץ זה ה-דבר, זנחתי את המשחה והתרתי לה להעלות אבק בארון התרופות. הפצעונים באו והלכו, ושוב באו והלכו ואני מניחה שאילולי הגלולות הם היו חוזרים שוב ובכיף.

על אף עור הפנים הדפוק שלי (אני חושבת שהמונח המקצועי הוא מעורב, גם יבש וגם שמן וגם מעאפן ואני נוטה להאשים את העישון הפסיבי מגיל אפס כגורם העיקרי לכך), לא הקדשתי אליו יותר מדי זמן רב לשיפור. קוראי הנאמנים (והאהובים) כבר יודעים שהרגלי האסטטיקה שלי הגיעו בשלב מאוד מאוחר הרחק מגיל ההתבגרות ועל כן גיליתי את סבון הפנים כשכבר הייתי חיילת. עם השנים הצטרפו לסבון מי הפנים וקרם הלחות והפכתי את השימוש בהם להרגל.

לפני כמה ימים גיליתי כי למנהג שלי לסבן את הפנים בוקר וערב ואחר כך לנקות עם מי פנים וקרם לחות יש שם או שיטה שיווקית המונהגת על ידי חברת הטיפוח CLINIQUE (חברת הבת של אסתי לאודר שעל השפתון הוורדרד שלהם אני חורשת יום וליל). הוזמנתי לערב בלוגריות מקסים על מנת להכיר את אחד מהמוצרים החדשים שלהם שנקרא  CLINIQUE Even Better Clinical שמטרתו לטפל בכתמי פיגמנטציה המופיעים על עור הפנים. מכיוון שלעת עתה אני אינני סובלת מהיפר פיגמנטציה (ואני בטוחה שגם זה עוד יגיע) שמחתי מאוד שבנוסף להסבר על המוצר החדש קבלתי גם אישוש לכך ששיטת סבון-מי פנים-לחות שלי בוקר וערב הינה מוצלחת. מעבר לכך שמחתי כי בנוסף לקרם Even Better קבלתי במתנה סבון פנים, מי הסרה (שאמורים להחליף את מי הפנים) וקרם לחות של CLINIQUE.

לסיכומו של דבר שוב הצלחתי בזכות הבלוג להרגיש עוד קצת נקבה מתייפייפת ומטופחת, כמובן שמייד לאחר מכן רצתי לראות מונדיאל כדי להתחבר שוב לצד הגברי שבי. (ברור שלא, מה לי ולכדורגל?). במהלך הערב, כמפגש בלוגריות לכל דבר נשאלתי כמה וכמה פעמים על מה הבלוג שלי, ואני חושבת שהגעתי לתשובה ואולי כדאי שאשנה את שם הבלוג שלי מעתה  ל"התהוותה של רות כנקבה לכל דבר".

לומדת דברים חדשים על חומצות סליצליות ונזכרת למה הלכתי ללמודקולנוע

לומדת דברים חדשים על חומצות סליצליות ונזכרת למה הלכתי ללמוד קולנוע

6 responses so far

6 Responses to “מתהווה”

 1. מיכל הגיב:

  כן כן אני גם מסכימה שזה צריך להיות השם החדש של הבלוג.
  אני בכלל חושבת שכל האובר מודעות עצמית הזו ועודף מוצרים בשוק הם הגורמים האמיתיים להופעת החצ'קונים. לי יוצאים חצ'קונים בכל פעם שאני מכירה גבר חדש. אין ספק שזה היה פשוט יותר כשהיו לי מערכות יחסים ארוכות מאד.

 2. ליאור הגיב:

  המשחה המסריחה נגד החצ'קונים זה אוקסי ונראה לי שעדין יש אותה.
  והכי חשוב זה לעשות פיליניג כדי להוציא את כל האיכסה והלכלוך שמצטבר בנקבוביות.

 3. דן הגיב:

  למה סבוני פנים תמיד נתפסים כמוצרים נשיים? מה, לנו הגברים אין נקבוביות שזקוקות לניקוי יומיומי? אני דורש מהפכה!

 4. ruths הגיב:

  גברים לא צריכים סבון פנים, הם צריכים בסך הכל שמפו שמש גם כסבון פנים, גוף ואיזורים אינטימיים.
  כמובן שאני צוחקת. אבל אני לא מכירה גברים כאלו, והשוק הקוסמטיקה כמעט ולא פונה לגברים בימינו וזה מה שיש לנו.
  אני אגב בטוחה שזה גם ישתנה, המטרו סקסואל איז היר טו סטיי!

 5. ב הגיב:

  (מרקחת פסקה שניה.)

 6. ruths הגיב:

  יופי ב,
  עכשיו אני לא אוכל לתקן את זה כי אחרת התגובה שלך לא תהיה רלוונטית.
  ואז מה נעשה?

כתיבת תגובה

This is a blog At.CorKy.Net