Jul 23 2009

פוסט מעוסה

Published by at 20:18 under כללי

כזכור לכם, דגני הבוקר פיטנס שיצאו במבצע בו קניה של שני מארזים מדגני בוקר מזכה בספא זוגי בחצי מחיר, צ'יפרו אותי בספא זוגי בחינם ככה סתם כי אני מגניבה. בקשתי מכם הקוראים היקרים שלי לכתוב לי למה כדאי לי לקחת דווקא אתכם יחד איתי. קבלתי שלל סיבות בבלוג ובNote בפייסבוק. גור חשב שמגיע לו כי הוא מעולם לא זכה בהתערבות, עופר אמר שמגיע לו כיוון שמעולם לא היה בספא, טיעון חזק יותר מזה של ב' שטען שמעולם לא היה בספא בארץ, לילך נתנה לי עשר סיבות מוצלחות בניהן העובדה שעברה בשנה האחרונה שתי דירות וכואב לה הגב ודוד איים שישרוף את המועדון אם לא ייקבל ספא. מזל שאין לי מועדון!

And the Winner is…

רוקדים במעלית

מילואימניק גאה

גיא שכתב לי שמגיע לו מפני שתיכף הוא יוצא לחודש שלם של מילואים מייגעים ומפרכים. אז נכון שבין היתר גיא הוא החבר שלי, אבל בין כל הסיבות שנתנו לי המגיבים זו נראתה לי הסיבה הטובה ביותר לקחת מישהו איתי לספא. (מה גם שהוא הבטיח לי בתמורה פינוקים).
אז אתמול בערב התייצבנו גיא ואני בבית הספא "סייבקס" שבקומה התחתונה של מלון הילטון בתל אביב. בגלל ששנינו אנשים עובדים ואת הספא יכולנו לממש רק באמצע השבוע, הגענו ישר אחרי העבודה, עייפים ומזיעים  ומתים למסז' מרגיע ונעים. אחרי סמבוסק זריז בארלוזרוב פינת בן יהודה הגענו להילטון. נגשנו לקבלה לטקס חלוקת המגבות, החלוקים ונעלי הבית הנעימות. גיא הלך לעשות מקלחת קצרה במלתחות הגברים בזמן שאני תיזזתי והתארגנתי במלתחות הנשים.

נותרה לנו חצי שעה עד לקבלת המסז', אז התיישבנו בפינת הקפה. הספא שממוקם במלון שמרשה לעצמו לדרוש 400 דולר לחדר ללילה, היה מלא באנשים שיכולים להרשות לעצמם לשהות במלון הזה, ולזרוק בשיחות טלפון בפינת הקפה משפטים כמו "הם שמו שמונים מליון  ואני אשים בערך ארבעים אחוז" או "השקענו במולדובה, בלגיה וסין ועכשיו אנחנו חושבים על דרום אפריקה וקנדה". אחרי שהשעשוע הזה נעלם לדרכו והתחלנו להשתעמם החלטנו לנסות לבדוק את הנוף מהקומה ה15 של מלון הילטון אך לא מצאנו אף חלון שיראה לנו כיצד נראית תל אביב מגובה זה.

זמן ההמתנה נגמר ונכנסו לחדר זוגי לקבלת המסז' האוריינטלי שלנו שאמור להוות שילוב של עיסוי שוודי ותאילנדי. היה מגניב, המסז'יסטית פרקה לי את הצורה ועשתה לי נעים בגב בו זמנית, היא דגדגה אותי ברגלים ושחקה לי בשיער והצליחה לכמה רגעים להשכיח ממני את כל הסבל שבעולם.

יצאנו משערי המלון מרוצים ומעוסים וסגרנו את הערב הנעים בבירה קרה בברגמן.

תודה למסז'יסטיות הנחמדות ובעיקר לפיטנס שפינקו אותי חבל על הזמן. אין ספק שאם יש דבר אחד יותר מהנה ממסז' מקצועי זה מסג' מקצועי בחינם:).

גיא ממלא טופס הצהרת בריאות

גיא ממלא טופס הצהרת בריאות

מתזזת במלתחות

מתזזת במלתחות


הו המעלית

הו המעלית

החדר הזוגי

החדר הזוגי

 

 

רוצה גם? את מוזמנת לספא זוגי בחצי מחיר.

רוצה גם? את מוזמנת לספא זוגי בחצי מחיר.

6 responses so far

6 Responses to “פוסט מעוסה”

 1. גיא הגיב:

  אני רוצה להודות לרות שעשתה את הבחירה הנכונה
  כי היה פשוט מדהים:)

 2. ב הגיב:

  נפוטיזם בבלוגים!!!
  ואחר כך מתפלאים על הנפוטיזם במדינה אם זה מתחיל מכאן!

 3. מייקי הגיב:

  נפוטיזם מיי אס. קנאה סתם משמינה וחבל. נשמע שנהניתם. אחלה.

 4. דוד הגיב:

  נפוטיזם לחלוטין

 5. זיגמונד הגיב:

  למרות שנראה לי שאני חושב שאת מגניבה מהסיבות הלא נכונות, הרגע הצטרף לבלוגך עוד קורא קבוע 😉

 6. יעל הגיב:

  אוי זה נראה ממש כיף, מתהלכים לכם בחלוקים ומקבלים מסג'ים,
  למה אני לא זוכה במסג'ים חינם:(

כתיבת תגובה

This is a blog At.CorKy.Net